*Správná životospráva * Zdravý způsob redukce tělesné hmotnosti * Volba stravy v případě zdravotního omezení * Výživa při plánování sportovního výkonu * Strava pro každou životní situaci * >> více

 

a máte první konzultaci

s našimi nutričními

terapeutkami 

 ZDARMA

 • Novinka v systému Nutriservis

  Vážení uživatelé, od 1.12. 2015 si můžete zvolit, v jakém režimu bude aplikace pracovat:

  • běžná databáze (obsahuje nejvíce potravin)
  • kompletní databáze - zde garantujeme vyplnění všech živin mimo běžný rozsah
   (určená zejména pro profesionály)
 • Systém Nutriservis

       je dílem lékařů určený původně pouze jim a dalším profesionálům (nutričním terapeutům v nemocnicích, kteří řeší výživu při různých onemocněních, vrcholovým sportovcům). Postupně jsme ho adaptovali i pro laickou potřebu těch, kteří chtějí zdravě redukovat svoji váhu či prostě vyznávají zdravý životní styl. Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD, jednatel společnosti, vedoucí Jednotky intenzivní metabolické péče II. interní kliniky, Centra výživy a Nutričního týmu Thomayerovy nemocnice.

 •  Nutriservis software

  • plánovač a monitoring stravy

       Chcete zdravě zhubnout? Komerční diety, ani trápení ve fitcentru nejsou vždy ideálním řešením. Někdy stačí pečlivě monitorovat, co jíte. Nutriservis software – plánovač a monitoring stravy Vám poradí. A pokud k tomu přece jen zvládnete cvičit, je výsledek zaručen.

 • Nutriservis poradna

  • naši nutriční terapeuti jsou renomovaní odborníci

       I zdravý člověk, který vyznává aktivní životní styl, ocení radu odborníka na výživu. Tím spíše pak lidé, kteří jsou v rámci své profese vystaveni dlouhodobému stresu a mimořádnému zatížení. Naši terapeuti Vám na míru doporučí řešení. Nutriservis poradna si zakládá na své objektivitě a nezávislosti.
 • Když tělo vypoví službu 

  •  jak upravit jídelníček i v případě nemoci

  • poradíme Vám a poskytneme odbornou literaturu

        Zdravotní obtíže proměňují nároky Vašeho organismu na výživu. Neméně to platí u tzv. civilizačních chorob. Pomůžeme Vám se změnou stravovacích návyků a úpravou jídelníčku v případě onemocnění slinivky, antikoagulační léčbě nebo při onemocnění ledvin. Nutriservis  Vám dodá i odbornou literaturu.


Náš unikátní software pro monitoring

stravy a sestavení jídeníčku.

Stále aktualizovaná databáze 4000

položek domácích i zahraničních

potravinářských produktůZDARMANutriservis je jedinečný informační a poradenský systém

Nutriservis je jedinečný informační a poradenský systém společnosti , který vám umožňuje dodržovat zdravou životosprávu, zdravým způsobem redukovat tělesnou hmotnost nebo volit správnou stravu v případě jakéhokoliv zdravotního omezení nebo při plánování náročného sportovního výkonu. Systém Nutriservis zahrnuje odborné poradenství nutričních terapeutů a software, který Vám umožní sestavit si jídelníček nebo mít pod kontrolou kritické příjmy cukrů, tuků, cholesterolu a 12 dalších klíčových látek.

S Nutriservisem jíte zdravě, držíte štíhlou linii, překonáváte stres nebo zdravotní potíže. Nutriservis, to je správná strava pro každou životní výzvu.

 

Rádi bychom Vám představili nakladatelství Nutrilitera a aplikaci Nutricount.

 

 

Vážení uživatelé,

od 1.12. 2015 si můžete zvolit systém, v jakém režimu databáze budete pracovat. Databáze byla rozdělena na dva produkty. Pro uživatele, kteří potřebují znát vyhodnocení energie a základních živin - bílkovin, tuků a sacharidů, je určena tzv.
běžná databáze, která nabízí  cca  5000 položek.

V případě, že potřebujete znát hodnoty nejen energie, základních živin - bílkovin, tuků a sacharidů, ale všech dalších živin, které nabízí Nutriservis Profesional, je garantováno, že jsou tyto hodnoty plně zastoupeny ve výběrové, tzv. kompletní databázi.

Pro nastavení výběru databáze je třeba provést následující kroky:

1. přihlaste se do Nutriservisu

2. vstupte na svůj účet: aplikace.nutriservis.cz/muj-ucet

3. v tabulce ,,Můj účet" zvolte druh požadované databáze:

3.1. Zjednodušená databáze - nemusíte dělat nic, resp. zkontrolujte, abyste neměli žádnou volbu zaškrtnutou. Pokud nezvolíte nic, tak aplikace načítá základní hodnoty potravin ze všech dostupných databází. Tzn. získáte nejširší možnou nabídku všech potravin.

3.2. Kompletní databáze - odsouhlasit  ,,Zobrazit  pouze kompletní potraviny".

4. Celý proces potvrdíte jako ,,změna údajů"

Jednotlivé databáze můžete měnit aktuálně dle potřeb vašich požadavků. Nastavte si tedy program Nutriservis Profesional a pracujte v něm dle vašich potřeb. V případě, že nebudete nic přenastavovat, bude se vám ukazovat celá databáze s cca 5000 položkami.

 

                                                      S úctou

                                                                 Váš tým Nutriservisu

Spolupracujeme: